Realizacja projektu powinna zwiększyć stabilność krajowych i lokalnych usługodawców pracujących na GBV

Grupy docelowe: krajowe i lokalne organizacje pracujące na rzecz GBV (parafialne grupy kobiet i krajowa struktura koordynacyjna Związku Sióstr Miłosierdzia)

Przewidywany budżet projektu: 210,000 PLN
Dotacja CoS: 31.500 PLN

Związek Sióstr Miłosierdzia jest aktywnie zaangażowana w działania przeciwko GBV (Gender Based Violence) od 2005 roku. Jednak każdego roku staje wobec wyzwań związanych ze stabilnością finansową swoich działań. Projekt jest finansowany przez UNFPA w latach 2012-2015, realizowany przez Związek Sióstr Miłosierdzia na Białorusi we współpracy z Fundacją Wschód. Realizacja skupia się na wzroście PR i umiejętności pozyskiwania funduszy, w tym szkoleń, warsztatów wymiany najlepszych praktyk, kampanii fundraisingowych oraz materiałów PR.